Овен. Взаємовигідне співробітництво з партнерами принесе прибуток. Відкриються несподівані фінансові джерела, з’являться нові спонсори. Дні сприяння: 7, 11. Не пощастить: 8, 9.

Телець. Вам повернуть старі борги. Роман, який розпочався, бурхливо розвиватиметься. День сприяння: 5. Не пощастить: 11.

Близнюки. Ваша активність допоможе «зрушити гори». Можливі романтичні пригоди. Дні сприяння: 6, 10, 11. Не пощастить: 5, 7.

Рак. Фінансове становище — нестабільне. Відкладіть не дуже потрібні витрати на потім. Небажано кудись виїжджати — ліпше побудьте вдома. Дні сприяння: 6, 11. Не пощастить: 7.

Лев. Не відмовляйтеся від підтримки рідних і колег. На самотніх представників цього знаку очікує ціла низка цікавих знайомств. Дні сприяння: 6, 8. Не пощастить: 11.

Діва. Несподіваний подарунок від людини, яку мало знаєте. Керівникам­-Дівам слід виявляти більше уваги й розуміння щодо підлеглих. День сприяння: 7. Не пощастить: 8, 9.

Терези. Великі витрати й незаплановані покупки. Грамотно розрахуйте свій бюджет, щоб уникнути матеріальних проблем. Приємна зустріч може перерости в роман. Дні сприяння: 9, 10. Не пощастить: 6, 11.

Скорпіон. Використовуйте розумну тактику, щоб погасити конфлікти. Не заводьте любовну інтрижку на стороні, бо про неї швидко довідається оточення. День сприяння: 6. Не пощастить: 5, 9.

Стрілець. Деякі важливі справи можете доручити довіреним особам. Зайву ініціативу бажано не виявляти. День сприяння: 8. Не пощастить: 7.

Козеріг. Ваші плани здійсняться. Несподіванки нехай вас не лякають. Розраховуйте на допомогу друзів та рідних. Дні сприяння: 6, 10. Не пощастить: 5, 8.

Водолій. Недоброзичливців поставте на місце — інакше вони шкодитимуть у майбутньому. На пересуди не звертайте уваги. Дні сприяння: 7, 10. Не пощастить: 11.

Риби. Напруження й труднощі змусять вас мобілізувати свої зусилля. Не відмовляйтеся від підтримки родичів. Дні сприяння: 5, 8, 9. Не пощастить: 7.

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 6, 7, 8, 11 лютого

5 лютого — присвятіть цей день догляду за собою та культурним заходам.
6, 7, 8 лютого — конфліктні дні.
9 лютого — активний день.
10 лютого — не відмовляйте собі в чомусь приємному.

Погода

Веселим олівцем

Кар18012019

— Галю, а пам’ятаєш, як я зі школи додому твій портфель носив?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки