Овен. З’являться деякі проблеми: зокрема, ускладняться стосунки з колегами. Запасайтеся терпінням і тверезо оцініть свої можливості. Дні сприяння: 31, 4. Не пощастить: 29, 2.

Телець. Успіхи в професійній діяльності. Дослухайтеся до порад своїх партнерів. Дні сприяння: 1, 3. Не пощастить: 4.

Близнюки. Якщо підете на компроміс — винагорода за це не забариться. Надійдуть прибутки, які потрібно берегти, а не одразу витрачати. Дні сприяння: 29, 30, 1, 3, 4. Не пощастить: 2.

Рак. Готуйтеся до чималих навантажень. Допомога від колег і друзів буде, як ніколи, потрібна. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 3.

Лев. Справи легко вирішуватимуться, а серйозні проблеми вас обминуть. Несподівані подарунки і сюрпризи, цікава поїздка. Дні сприяння: 29, 4. Не пощастить: 1.

Діва. Хоча й нелегко доведеться на службі, але фінансові негаразди вам не загрожують. Романтичні пригоди. День сприяння: 31. Не пощастить: 1, 2.

Терези. Рухайтеся до наміченої цілі, незважаючи на перешкоди. Ваші зусилля матимуть винагороду. Дні сприяння: 2, 3. Не пощастить: 4.

Скорпіон. Керівникам та бізнесменам буде несолодко, але колектив і партнери їх підтримають. Можлива зміна діяльності. День сприяння: 30. Не пощастить: 2.

Стрілець. Дещо з наміченого доведеться відкласти на майбутнє. Правильно сплануйте свій час і розрахуйте сили, щоб вирішити все, як належить. День сприяння: 1. Не пощастить: 31.

Козеріг. Взаєморозуміння та гармонія пануватимуть на роботі. Матеріальне становище поліпшиться. День сприяння: 3. Не пощастить: 1.

Водолій. Оперативність і твереза оцінка ситуації виручатимуть вас у складних обставинах. Кошти надходитимуть із різних джерел. День сприяння: 3. Не пощастить: 4.

Риби. Приділіть увагу насущним проблемам, другорядні — відкладіть. Приємне романтичне знайомство. Дні сприяння: 1, 2. Не пощастить: 31.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 29, 30 січня, 1, 2 лютого

31 січня — опинитеся в центрі уваги.
3 лютого — відчуєте приплив сил.
4 лютого — позитивні емоції від зустрічей з друзями й діловими партнерами.

Погода

Веселим олівцем

Кар12022019

— Мамо! Якщо нас годує Бог, дітей приносить лелека, а подарунки — Дід Мороз, то навіщо нам тато?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки