Овен. Дійте сміливіше, але не втрачайте голови. Більше слухайте, а не говоріть; переконуйте, а не командуйте. Дні сприяння: 4, 5, 6, 7. Не пощастить: 2.

Телець. У вас поліпшиться настрій, зросте упевненість у своїх силах. Поради близьких пригодяться. Дні сприяння: 2, 5, 7. Не пощастить: 1, 3.

Близнюки. Зосередьте зусилля на чомусь одному — найважливішому. Не намагайтеся вгодити комусь, бо вдячності не дочекаєтеся. Дні сприяння: 3, 7. Не пощастить: 5, 6.

Рак. Ваші бажання можуть здійснитися. Не чекайте ініціативи від членів родини — у них будуть свої інтереси. Дні сприяння: 2, 4, 7. Не пощастить: 6.

Лев. Виберіть правильну лінію поведінки: десь проявіть характер, а десь і поступіться. Будете учасниками важливих подій. Дні сприяння: 2, 5, 6. Не пощастить: 4.

Діва. З’являться корисні контакти. Надійде цікава й потрібна інформація. Дні сприяння: 1, 2, 7. Не пощастить: 3, 4.

Терези. На роботі доведеться взяти відповідальність на себе. Приємні сюрпризи від близьких осіб. Дні сприяння: 1, 3, 4, 7. Не пощастить: 2.

Скорпіон. Не беріть участі в суперечках і не ставайте на чиюсь сторону. Можливі перешкоди на шляху до матеріальної винагороди. Дні сприяння: 1, 2, 6. Не пощастить: 3.

Стрілець. Розраховуйте на винагороду на службі й на подарунки вдома. Бережіть нерви. Дні сприяння: 2, 3, 4. Не пощастить: 6.

Козеріг. Новації в побуті та на роботі. Цікаві надбання. Самотні Козероги замисляться над тим, щоб знайти партнера. Дні сприяння: 3, 6, 7. Не пощастить: 4.

Водолій. Сім’я вимагатиме багато уваги. З’явиться нове хобі, горизонти ваших інтересів розширяться. Дні сприяння: 2, 6, 7. Не пощастить: 3.

Риби. Таємниці відкриються. Вам доведеться робити вибір. Сподівайтеся на допомогу друзів. Дні сприяння: 5, 7. Не пощастить: 3.

 

Несприятливі для здоров’я, «магнітні» дні наступного тижня — 2, 3, 7 січня.

1 січня — приділіть час творчості.
4 січня — хороший день для роботи з інформацією.
5 січня — поспілкуйтеся з близькими.
6 січня — стримуйте емоції. Можливе романтичне побачення.

Погода

Веселим олівцем

Кар15012019

— Подайте на харчування…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки