На базі фізкультурно­-оздоровчого комплексу стадіону «Спартак» та спортивної зали Коростенської ДЮСШ відбулись ігри відкритого турніру з волейболу серед юнаків та дівчат 2002 — 2003 років народження, приурочені до змагань за Кубок олімпійського чемпіона, почесного громадянина Коростеня, заслуженого майстра спорту СРСР, бронзового призера чемпіонату світу в Чехословаччині Володимира Тимофійовича Іванова.

Турнір було започатковано за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради з метою зміцнення зв’язків між спортивними поколіннями та вшанування досягнень почесного громадянина міста Коростеня В.Т.Іванова.

Наш відомий земляк приїхав до Коростеня на урочисте відкриття турніру та привітав юних волейболістів. Перемоги найсильнішим побажав і голова Житомирської обласної ради, голова обласної федерації волейболу Володимир Ширма.

Цього року участь у турнірі брали команди з Житомира, Ірпеня Київської області, Новограда­Волинського, Лугин, Коростенського району та Коростеня.

Серед юнаків перемогу отримали волейболісти з Житомира. На другу сходинку п’єдесталу піднялась команда Коростенської ДЮСШ, на третю — гості з Лугин. Серед дівчат перемогу святкувала команда Коростенської ДЮСШ. На другому місці опинились гості з Новограда­Волинського, на третьому — волейболістки з Лугин.

Переможці й призери турніру були відзначені грамотами, медалями, кубками та грошовими винагородами.

Погода

Веселим олівцем

Кар18012019

— Галю, а пам’ятаєш, як я зі школи додому твій портфель носив?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки