На базі фізкультурно­-оздоровчого комплексу стадіону «Спартак» та спортивної зали Коростенської ДЮСШ відбулись ігри відкритого турніру з волейболу серед юнаків та дівчат 2002 — 2003 років народження, приурочені до змагань за Кубок олімпійського чемпіона, почесного громадянина Коростеня, заслуженого майстра спорту СРСР, бронзового призера чемпіонату світу в Чехословаччині Володимира Тимофійовича Іванова.

Турнір було започатковано за ініціативи відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради з метою зміцнення зв’язків між спортивними поколіннями та вшанування досягнень почесного громадянина міста Коростеня В.Т.Іванова.

Наш відомий земляк приїхав до Коростеня на урочисте відкриття турніру та привітав юних волейболістів. Перемоги найсильнішим побажав і голова Житомирської обласної ради, голова обласної федерації волейболу Володимир Ширма.

Цього року участь у турнірі брали команди з Житомира, Ірпеня Київської області, Новограда­Волинського, Лугин, Коростенського району та Коростеня.

Серед юнаків перемогу отримали волейболісти з Житомира. На другу сходинку п’єдесталу піднялась команда Коростенської ДЮСШ, на третю — гості з Лугин. Серед дівчат перемогу святкувала команда Коростенської ДЮСШ. На другому місці опинились гості з Новограда­Волинського, на третьому — волейболістки з Лугин.

Переможці й призери турніру були відзначені грамотами, медалями, кубками та грошовими винагородами.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода

Веселим олівцем

Кар13072018

— Прочитав Біблію, сходив до церкви... Книга — краща…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки