Фото з сайту Федерації баскетболу України.
Фото з сайту Федерації баскетболу України.

Нещодавно у Коростені БК «Київ-Баскет» з вищої ліги зустрічався в рамках змагань за Кубок України з місцевим клубом. Підопічні головного тренера збірної України з баскетболу О.О.Лохманчука здобули дві перемоги (112:59 та 89:82), які дозволили їм пройти далі.

Окрім кубкового протистояння, у Олександра Олександровича була в Коростені ще одна важлива місія. Легенда вітчизняного баскетболу проводить зустрічі з дітьми по всій Україні, бо відчуває важливість живого спілкування для розвитку майстерності юних баскетболістів.

У Коростені він зустрівся з місцевими юними баскетболістами та провів для них майстер-клас, під час якого охоче відповідав на запитання та продемонстрував важливі баскетбольні вправи й технічні елементи.
— Мені подобається працювати з дітьми, віддавати їм те, чому я навчився, — сказав тренер. — Зараз баскетбол розвивається дуже стрімко, тому потрібно запроваджувати нове й ділитися цим. Діти не бояться пробувати те, що я їм показую. У їхніх очах я бачу непідробний інтерес.

Лохманчук запросив коростенців відвідати у листопаді столицю, щоб на власні очі подивитися ігри жіночої та чоловічої збірних України у відборах на чемпіонати Європи та світу.

Тренер БК «Коростень» Андрій Гурінчук, котрий, окрім команди дорослих, тренує й дітей, із задоволенням прийняв запрошення та пообіцяв привезти своїх вихованців на ці ігри.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода

Веселим олівцем

Кар16012018

— З новим рогом, тобто роком…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки