У Торонто (Канада) відбулися «Ігри нескорених-2017». У змаганнях із дванадцяти адаптованих спортивних дисциплін взяли участь понад 550 поранених бійців із 17 країн. У складі Національної збірної України на цих іграх змагалися колишні бійці 30-ої окремої механізованої бригади Юрій Писарчук і Сергій Молодід.

Юрій Писарчук зазнав поранення голови та хребта під час участі в антитерористичній операції влітку 2014 року в районі населеного пункту Лутугине Луганської області. Пошкодження спинного мозку спричинило частковий параліч ніг, а через поранення у голову чоловік частково втратив зір. У Торонто Юрій виступав у плаванні та легкій атлетиці.

Сергій Молодід виступав у змаганнях із велоспорту на шосе та легкої атлетики. Боєць під час несення служби в районі Світлодарської дуги зазнав серйозної травми хребта. Після тривалої реабілітації лікарі заборонили будь-які навантаження. Але Сергій, котрий до участі в АТО десять років професійно займався велоспортом, вирішив повернутися до занять спортом.

За досягнення високих спортивних результатів на III міжнародних спортивних змаганнях «Ігри Нескорених» у Торонто, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету Української держави Президент України Петро Порошенко нагородив Юрія Писарчука та Сергія Молодіда медалями «За працю і звитягу».

 

Погода

Веселим олівцем

Кар07122018

— На кого ж ви мене залишаєте?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки