У Бердичеві відбувся ХІХ Міжнародний турнір з боксу класу «А» серед молоді на призи братів Кличків. Цьогоріч у змаганнях, що є останнім етапом підготовки до чемпіонату світу та Європи, узяли участь спортсмени з Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Грузії, Дагестану, Казахстану, Латвії, Литви, Туреччини, Фінляндії, Чехії, Польщі. З Житомирщини у складі збірної команди України виступав вихованець Бердичівського спортивного клубу «Крос» Денис Вітомський. Протягом п’яти днів 84 спортсмени виборювали золоті медалі у десяти вагових категоріях.

На відкритті міжнародного турніру міський голова Василь Мазур, народний депутат України Олександр Ревега, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник голови обласного відділення НОК України Леонід Самунь, вітаючи спортсменів, наголосили на тому, що шлях до великих перемог завжди починається з першого кроку. Не важливо, коли і де людина його зробила, головне — знайти в собі силу і мужність подолати сумніви. Саме Фонд братів Кличків надає таку можливість тим, хто вирішив присвятити свої час і натхнення боксу.

Саме Бердичів для багатьох юнаків став важливим кроком до перемог у міжнародних змаганнях. Серед учасників минулих турнірів, котрі прославили Україну — відомі нині боксери: чемпіон світу з професійного боксу, переможець ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні, переможець ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Василь Ломаченко; чемпіон світу з професійного боксу, переможець ХХХ Олімпійських ігор у Лондоні Олександр Усік; призер ХХІХ Олімпійських ігор у Пекіні В`ячеслав Глазков; бердичівлянин, майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи, учасник ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо­де­Жанейро Володимир Матвійчук.

Артем Іорданян — кращий боксер турніру.
Артем Іорданян — кращий боксер турніру.

Уболівальники та спортсмени щирими оплесками вітали на сцені міського палацу культури імені О.Шабельника Віталія Кличка, котрий приїхав, щоб взяти участь у церемонії нагородження переможців.

— Я радий, що вже дев’ятнадцять років поспіль відбувається турнір, який відкриває нові імена у боксі, — сказав Віталій Кличко. — За ці роки в турнірі взяли участь понад тисячу спортсменів із багатьох країн. Без боротьби ніколи не буде перемоги.

— Немає жодної мрії, яка б не стала реальністю, — продовжив Віталій Кличко. — Свого часу ніхто не вірив, що двом братам вдасться зібрати всі чемпіонські пояси у професійному боксі. А ми це зробили. Тому важливо вірити в себе і в свої сили. І дуже важливо сьогодні всім українцям вірити в нашу країну.

Віталій Кличко прокоментував декілька боїв і нагородив переможців у деяких вагових категоріях. Він вручив боксерський пояс кращому боксеру цьогорічного турніру — спортсмену з Грузії Артему Іорданяну, зауваживши, що пояс є першим кроком і добрим стимулом для майбутніх перемог Артема.
Під час прес­конференції Віталій Кличко пообіцяв, що разом із братом Володимиром завжди підтримуватимуть проекти, спрямовані на розвиток спорту в Україні.

— Головна інвестиція насправді — це інвестиція в наших дітей, — зауважив Віталій Кличко. — Дуже важливо забирати дітей із вулиць і давати їм можливість займатися спортом.

За підсумками змагань збірна команда України перемогла в неофіційному загальнокомандному заліку, завоювавши в Бердичеві чотири золоті медалі.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати01122017

Пухнаста улюблениця.

Фото Діани ОСОВСЬКОЇ. с. Волиця Андрушівського району.

Лінки