Фото з сайту міськради.
Фото з сайту міськради.

У Коростені, на березі р. Уж, відбувся перший на Житомирщині турнір із пляжної боротьби. Змагання відбулися з ініціативи й за підтримки міського голови Володимира Москаленка.

Турнір із пляжної боротьби, суддею якого був тренер Коростенської філії Житомирської ДЮСШ із боротьби Богдан Гулаков, відбувався серед дітей (у категоріях хлопці й дівчата) та серед дорослих.

Переможцем серед дорослих та володарем барана став досвідчений борець, чемпіон України Вадим Кутишенко, який вже багато років професійно займається вільною боротьбою.

– Я вважаю, що це дуже хороша ідея, — зазначив переможець змагань. — І добре, що турнір проводиться саме в Коростені.

На п’єдестал пошани серед дітей піднялися Ірина Дорошенко та Дмитро Васюк.

До речі, призери змагань отримували й інші подарунки. Діти — піцу, солодкі напої, морозиво та грошові винагороди. А переможець змагань серед дорослих — справжнього барана, якого він вирішив скуштувати з друзями.

Чому вибір зупинився саме на такому оригінальному подарунку переможцю, розповів Володимир Москаленко: «Ми завжди вільну та класичну боротьбу прив’язуємо до Середньої Азії, Кавказу, а там, як правило, такі призи є. Тому ми й вирішили, що за перше місце серед дорослих подаруємо барана. Сподіваємось, що наступного року цей турнір відбудеться також і його учасниками будуть спортсмени з інших міст нашої області та країни».
Фото з сайту міськради.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки