У Львові відбулися одразу два чемпіонати України з велосипедного спорту. Спочатку спортсмени змагалися у шосейній гонці, а потім — на треку. Один заслужений майстер спорту, 18 майстрів спорту України міжнародного класу, 27 майстрів спорту України та 22 кандидати у майстри із 11 областей та м. Києва стартували в індивідуальній шосейній гонці на дистанції 120 кілометрів серед чоловіків і на 90 кілометрів серед жінок, щоб розіграти звання чемпіона України.

У віковій категорії до 23-ох років серед жінок, як і в попередні роки, знову блискуче виступила колишня вихованка КДЮСШ «Колос» тренера Михайла Столяра, чемпіонка світу серед школярів, майстер спорту України міжнародного класу Тетяна Ященко. Вона першою перетнула фінішну стрічку і здобула чемпіонське звання. Ще одна представниця Житомирської області, Ольга Шекель, виграла гонку серед старших жінок, Марина Іванюк фінішувала п’ятою, Анастасія Ішман — сьомою. В даний час тренує наших велогонщиць Едуард Муселімян.

На жаль, виступи чоловіків виглядали плачевно. Ні вихованець КДЮСШ «Колос» Ігор Вознюк (тренер Іван Дорошук), ні Дмитро Попов (ЦШВСМ) не фінішували, зійшовши з дистанції.

На треку Тетяна Ященко здобула «бронзову» нагороду в гонці з вибуттям та посіла четверте місце у командному спринті. У гонці «Медісон» (80 кіл із 8 проміжними фінішами) Марина Іванюк у парі з луганчанкою Катериною Величко фінішували третіми. У цій же дисципліні Ігор Вознюк разом із Матвієм Волинцем (Вінниця) посіли сьоме місце, а в командному спринті — шосте.

 

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки