Фото з соцмереж.
Фото з соцмереж.

 

Нещодавно на базі СК «Локомотив», що в Коломиї Івано-Франківської області, відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок IPF. Участь у ньому брали й житомирські спортсмени.

Майстер спорту України міжнародного класу, рекордсмен України з жиму штанги лежачи, житомирянин, тренер СК «YESport» Андрій Баленков, виступаючи серед чоловіків у категорії до 74 кілограмів, встановив новий рекорд України.

«Велика «срібна» медаль у сумі триборства, зібрав 688,5 кг. Мала медаль у присіданнях — 235 кг. Мала «золота» медаль у жимі лежачи — 233,5 кг (новий рекорд України). На жаль, після хвороби не зміг повністю відновитись та показати свій кращий результат! Далі буде... Дуже дякую тренеру Віктору Налейкину за підготовку, Вадиму Воронецкому — за класне бинтування, та всім, хто за мене вболівав і завжди підтримував!», — написав на своїй сторінці у «Facebook» Андрій Баленков.

* * *

«Бронзу» на цьому ж чемпіонаті у становій тязі (130 кг) серед жінок виборола житомирянка Неллі Косенко. А в сумі триборства вона зайняла четверте місце.

 

Брати наші менші

Брати03112017

Котику-­братику, поділися обідом!

Фото Людмили Лобачової. м. Житомир.

Лінки