Нещодавно в Сумах із дотриманням карантинних вимог відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Участь у ньому взяли 430 спортсменів із різних куточків нашої країни. Вдало виступили на змаганнях і юні бердичівські легкоатлети. Про це повідомляє сайт «Ріо Бердичів».

Так, Роман Петрук, продемонструвавши результат 2 метри 13 сантиметрів, став чемпіоном, третім із результатом 2 метри 5 сантиметрів був Андрій Налімов.

Нікіта Анчис та Володимир Савіцький, продемонструвавши результати 2 метри 5 сантиметрів і 1 метр 95 сантиметрів, зайняли п’яте та сьоме місця відповідно.

На дистанції з бігу 400 метрів Крістіна Новарчук фінішну пряму перетнула четвертою. Значно краще у складі збірної команди Житомирщини вона виступила в естафеті 4 по 200 метрів, поповнивши свою скарбничку медалей «бронзовою» нагородою.

Успіхам юні спортсмени з Бердичева завдячують своїм досвідченим наставникам — заслуженим тренерам України Сергію Шеремету, Олександру Михальченку та Олександру Гаврилюку, а також Юрію Кузику.

Погода

Веселим олівцем

Кар23022021

— Тільки-но призначили начальником, відразу така біда почала з’являтися.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати01122017

Пухнаста улюблениця.

Фото Діани ОСОВСЬКОЇ. с. Волиця Андрушівського району.

Лінки