Нещодавно у Харкові відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків, присвячений пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Леоніда Дуная.

Участь у першості брав і колишній вихованець секції вільної боротьби Малинської ДЮСШ імені заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Й.Л.Кульчицького, випускник університету ДФС України, заслужений майстер спорту України Валерій Андрійцев.

У напружених двобоях наш титулований земляк у ваговій категорії 97 кілограмів виборов «бронзову» медаль. Перше місце посів Магомед Закарієв із Одеси, друге — Муразі Мчедлідзе із Дніпра, а третю сходинку п’єдесталу з Валерієм розділив Василь Сова.

Успіху Валерій завдячує своєму тренеру — директору ННІ спеціальної фізичної та бойової підготовки й реабілітації УДФСУ, заслуженому тренеру України, заслуженому працівнику фізичної культури і спорту України Ігорю Малинсь­кому.

З нагородою спортсмена-земляка привітав Малинський міський голова Олександр Ситайло й побажав нових перемог, адже попереду у Валерія — підготовка до міжнародного турніру з вільної боротьби, що відбудеться в Києві.

Погода

Веселим олівцем

Кар12022021

— А відразу і не скажеш, що ви — настільки багата людина, у будинку якої є і прислуга, і садівник, і кухарка.— Та в нашому багатоквартирному будинку проживають люди різних професій…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки