Дві зірки дитячого футболу Житомирщини взяли участь у міжнародному футбольному саміті. 11-річні гравці ФК «Фенікс» Дмитро Говорадло та Кирило Ігнатченко представили Україну на міжнародному форумі «Футбол для дружби», де були задіяні понад 1 млн. юних футболістів з 104 країн світу. У сезоні 2018/19 Дмитро та Кирило стали одними з кращих гравців на юнацькому чемпіонаті у Києві. В одному з матчів Дмитро зумів забити 6 голів! До п’ятірки найталановитіших футболістів Житомирщини увійшов і Кирило. «Кирило грає в футбол з 6 років, а Дмитро — з 4. Хлопці мріють стати професійними футболістами світового класу. Улюблені клуби юних гравців — «Динамо» (Київ), «Шахтар» та «Реал» (Мадрид).

Міжнародний саміт «Футбол для дружби» щороку проходить з 2013 року, однак через карантинні обмеження цьогоріч саміт пройшов у онлайн-режимі. Програму підтримують ФІФА та УЄФА, футбольні асоціації кількох десятків країн та провідні команди планети. Послом програми став володар Кубка світу та трикратний переможець Ліги чемпіонів УЄФА Роберто Карлос.
Під час саміту юні футболісти за підтримки відомих спортсменів узяли участь у понад 50 заходах. Це були заняття зі стратегії й тактики матчів та ігрових прийомів. Разом з дітьми навчання пройшли і понад 5 тисяч тренерів дитячих збірних та вчителів фізкультури.

«Футбол для дружби — 2020» встановив рекорд Гіннесса — саміт став наймасовішим футбольним заходом планети у 2020 році. «Сподіваюсь, що пандемія у найближчому майбутньому стане лише спогадом. І всі спортивні змагання знову повернуться до звичного режиму проведення. Проте ми вступаємо до нової ери взаємодії, отримання знань з використанням змішаних форматів комунікації», — зазначив представник УЄФА Френк Лудольф, відповідальний за підготовку та навчання фахівців.

Погода

Веселим олівцем

Кар15062021

— Ну, з’їли яблука — нехай, а змія-то навіщо?— Спокусив аспід клятий…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки