Віктор Лонський є майстром спорту міжнародного класу з легкої атлетики, бронзовим призером Чемпіонату Європи серед молоді, учасником Чемпіонату Європи серед дорослих, чемпіоном України. Декілька років тому юнак закінчив навчання в Житомирському державному університеті імені Івана Франка. Нині постійно представляє нашу область та державу на всеукраїнських і міжнародних змаганнях. Завдяки наполегливості та працелюбству, скромності, повазі до старших і суперників досяг значних успіхів зі стрибків у висоту на спортивному Олімпі.

— Для когось може здатися дивним, але перед тим, як потрапити в сектор для стрибків, розпочав займатися гирьовим спортом, — розповідає Віктор Лонський. — Так порадив мені тато Ігор Віталійович, котрий свого часу досяг значних успіхів у важкій атлетиці. Правда, він згодом, як і його тато та мій дід — відомий тренер зі стрибків у висоту Олексій Віталійович, став тренером для дітей, котрі мріяли досягти спортивних висот у легкій атлетиці. Але належних умов для тренувань на той час не було. Тому тренувався у залі з важкої атлетики. Але тато розумів, що моє майбутнє — стрибки у висоту. Скажу, що в гирьовому спорті досяг як для свого віку досить непоганих результатів. Зі стрибками у висоту моє становлення як спортсмена відбувалося не так швидко.

Віктор добре пам’ятає, як у дев’ять років встановив особистий рекорд — підкорив планку, що була встановлена на висоті 95 сантиметрів. Але тренування не приносили задоволення, адже, зізнається юнак, більше хотілося проводити часу з друзями, а не у спортивній залі. Утримував в секції лише тато, котрий для хлопчиків і дівчаток проводив тренування в ігровій формі.

Дуже вдячний татові за те, що свого часу утримав, іноді «примушуючи» ходити на тренування.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 20 листопада 2020

Гороскоп

Лінки