У Малинському центрі науково-технічної творчості відбувся Всеукраїнський відкритий захід із судномодельного спорту в класі радіокерованих моделей та відкриті змагання учнівської молоді з судномодельного спорту «Кубок Малина» у класі швидкісних радіокерованих моделей. У змаганнях взяли участь 5 команд, які представляли Житомир, Коростишів, Новоград-Волинський та Малин.

Як повідомили у Малинській міській раді, команда Малинського ЦНТТ виборола перші місця в обох змаганнях. Переможців Тимофія Дергунова, Олександра Юкала, Ігоря Юкала, Максима Осецького, Степана Мурги, Максима Омельченка підготували керівники судномодельного гуртка Юрій Дяченко та Артем Захарчук. Друге та третє місця, відповідно, зайняли команди з Новограда-Волинського (МЦНТТ) та Житомира (ОЦНТТУМ).

Усіх учасників змагань було нагороджено дипломами та медалями. Переможці в особистих заліках отримали цінні призи. Від міжнародної спілки «Незламні» кубок «Завжди до перемоги» вручив абсолютним чемпіонам — вихованцям судномодельного гуртка Малинського ЦНТТ Герой України Віктор Шевченко.

Погода

Веселим олівцем

Кар20112020

— Я — в шоці. Ви що — вагітні вагітною дитиною, в якої дитина — теж вагітна?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки