Фото автора.

В місті Мангуші Донецької області пройшов чемпіонат України з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед чоловіків та жінок. Успішно на змаганнях виступила й команда Житомирської області (ФСТ «Спартак», яку представляли спортсмени зі спортивного клубу «YESsport»). Вони повернулися додому з медалями лише найвищого гатунку.

Як повідомив голова Житомирської обласної федерації пауерліфтингу, майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України та бронзовий призер чемпіонату світу з цього виду спорту Андрій Баленков, першу «золоту» нагороду для житомирської команди у ваговій категорії 74 кілограми з класичного жиму серед чоловіків-майстрів М1 здобув Олександр Табунщик, продемонструвавши результат у 130 кілограмів. А у ваговій категорії до 83 кілограмів з класичного жиму серед чоловіків-майстрів М2 здобув перемогу дебютант змагань Геннадій Долежа, котрий підкорив 102,5 кілограма.

У змаганнях з екіпірувального жиму лежачи Неля Косенко, виступаючи в категорії жінки-майстри М2 у ваговій категорії до 63 кілограмів, зуміла також піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу. Ця спортсменка стала першою в абсолютному заліку та виборола перемогу для команди Житомирщини.

Ще одна дебютантка змагань Ірина Колеснікова виборола перше місце у ваговій категорії 84 кг, показавши результат — 90 кілограмів.
Олександр Табунщик також вирішив спробувати дебютувати в екіпірувальному жимі. Його результат — 130 кг та зайняте перше місце.