Учасники змагань. Фото з сайту «Спортивний Житомир».
Учасники змагань. Фото з сайту «Спортивний Житомир».

 

Нещодавно в Житомирі відбувся риболовний фестиваль «Zhytomyr Feeder Fest». Для участі в ньому прибули 15 команд-двійок із Житомира, Києва, Вінниці й Нетішина Хмельницької області.

Переважна більшість учасників спортивною риболовлею займаються давно. А от наймолодшим учасником став 16-річний Микита Яковенко.
Цього року з-поміж рибалок була і одна жінка — Наталія Норцова, котра з чоловіком у подібних змаганнях бере участь не вперше.
Конкурс тривав п’ять годин. Рибалки змагалися у спритності та якнайбільшій кількості виловленої видової риби — карася, плотви, густери та ляща. Максимальна вага улову в двох учасників (команда) — 7,410 кілограма. Найбільша рибина, що потрапила на гачок того дня — лящ вагою 2,435 кг.

У командному заліку перше місце виборола команда «Нестримні» з Нетішина. Другими стали кияни (команда «Ас»), третіми — Bad Boys, також зі столиці.

А в особистій першості власну скарбничку нагород поповнив Крістіан Бородакій, другим став Олексій Гежа, третім — Олексій Власюк. У номінації «Біг фіш» (велика риба) з уловом у 2,435 кілограма перемогу святкував Крістіан Бородакій. Про це повідомив «Спортивний Житомир».

 

Гороскоп

Лінки