Доволі успішно розпочала підготовку до нового спортивного сезону відома українська триатлоністка із Житомира Юлія Єлістратова, котра нещодавно виступила непогано на змаганнях етапу Кубка світу з триатлону, що відбулися в Мулулабі (Австралія). Про це повідомляє «Триатлон. Орг».

Спортсмени мали можливість не лише поборотися за нагороди та призові місця, а й за дорогоцінні бали олімпійського рейтингу. Наша землячка забезпечила собі доволі надійні позиції в олімпійській кваліфікації далеко до фінішу змагань.

В Мулулабі житомирянка виступила дуже рівно — з усіх трьох видів змагань вона демонструвала конкурентний результат. Пропустивши вперед господарок траси та двох британок, Юлія включилася в боротьбу за сьоме місце з чилійкою Барбарою Ріверос та новозеландкою Ейнслі Торп. Дівчата фінішували фактично разом — Юля випередила представницю Чилі буквально на міліметри (у них — однаковий фінішний час), а Ейнслі Торп — на 1 секунду! У підсумку українка виборола 7-ме місце.

Юлія Єлістратова увійшла до трійки спортсменок, котрі представили в Австралії Європейський континент. До десятки кращих, окрім українки, потрапили дві спортсменки з Великобританії — Вікі Холланд та Джорджа Тейлор-Браун, котрі здобули «золоту» та «срібну» медалі.

 

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки