Фото Ярослави ГАПОНОВОЇ.
Фото Ярослави ГАПОНОВОЇ.

На базі спорткомплексу «Металург», що в Малині, під патронатом Національного олімпійського комітету України, за підтримки Малинської міської ради відбувся VIII Всеукраїнський турнір на призи заслуженого майстра спорту України, срібного призера ХХХ Олімпійських ігор, почесного громадянина Малина Валерія Андрійцева.

Участь у змаганнях брали 238 спортсменів з Хмельницького, Миколаєва, Чернігова, Волині, Донеччини, Полтавщини, Житомирщини, Київщини, Рівненщини.

Юних борців щиро привітали, побажавши успіхів та гарних результатів Малинський міський голова Олексій Шостак, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, головний тренер Національної збірної команди України з вільної боротьби, заслужений тренер України Борис Савлохов, головний тренер Національної молодіжної збірної команди України з вільної боротьби, наш земляк Віктор Білокопитий, засновник змагань Валерій Андрійцев та інші.

Учасників змагань вітали також юні танцюристи з колективів «Біджиз» (керівники Людмила Тупольська і Анна Недашківська) та «Інфлайд» (керівник Ірина Харитонова).

У загальнокомандному заліку перше місце завоювали борці з Хмельниччини, друге — Рівненщини, а третє — Малина.

Результативно виступили юні малинські боксери. Так, у ваговій категорії 39 кілограмів перше місце посіла Єлизавета Кулаківська, а серед юнаків у ваговій категорії 32 кілограми перемогу здобув її брат Роман Кулаківський. Другою у ваговій категорії 22 кілограми стала Діана Приходько.

У своїх вагових категоріях третіми стали Анна Прокопенко, Кароліна Немерицька, Микола Слободенюк, Марія Майстер, Павло Машина, Марк Кураченко, Єгор Яшин. Також «бронзовими» призерами змагань стали Андрій Дремлюга з Бердичева; Валерія Бондарчук, Олександр Зінькевич, Микита Титюк із Коростеня; Катерина Павленко з Олевська; Максим Пантус із Новограда-Волинського.

На другу сходинку п’єдесталу в своїх вагових категоріях піднялися Арсеній Конта з Олевська, Ілля Луцик з Бердичева, Арсен та Назар Подолюки з Олевська, Матвій Титюк з Коростеня.

Переможці та призери нагороджені цінними подарунками, медалями, дипломами.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар31072020

— Господи! Вони тут таку паніку розвели, що аж мені страшно!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати наші менші

Романс для «Джульєтти».

Фото Наталії СУВОРОВОЇ (м. Житомир).

Лінки