2-3 листопада в Греції відбувся чемпіонат світу з трифекті (біг із перешкодами горами) — Spartan Trifecta World Championship 2019 . Про це повідомляє «Житомир-онлайн».

Учасники змагань повинні були дістатись фінішної прямої в трьох дистанціях. А це — майже 50 км із різними перешкодами.

Учасницею чемпіонату була й житомирянка Анастасія Коханчук. Спортсменка з Житомира стала третьою та виграла бронзову медаль (вікова категорія 24-29 років) серед жінок на дистанції 15 кілометрів. Від нашої країни участь у чемпіонаті брали четверо спортсменів: дві дівчини та стільки ж хлопців. У Греції житомирянка серед 200 спортсменок у загальному рейтингу була п’ятою з-поміж жінок у забігам із перешкодами і третьою у своїй ваговій категорії.

Бігом із перешкодами Анастасія займається півтора року. До участі у змаганнях готувалась півтора місяця. Кваліфікацію на чемпіонат світу наша землячка отримала влітку в Польщі на змаганнях Spartan race, де також піднялась на третю сходинку п’єдесталу. А в бігу з перешкодами Анастасія була третьою серед кращих. Таке ж місце та «бронзову» медаль Анастасія здобула на змаганнях Spartan race, що відбулися в Румунії.