Нещодавно Житомир приймав учасників чемпіонату України з японських шахів (сьогі). Серед них — представники Києва, Львова, Миколаєва, Рівного, Житомира, зокрема, й срібний чемпіон Європи 2017 року Сергій Кривошея. Змагання відбувалися за підтримки управління сім’ї, молоді і спорту Житомирської міської ради, а організаторами стали Асоціація сьогі України спільно з Федерацією шахів Житомирської області.

Перше місце виграв житомирянин Сергій Кривошея (3-ій Дан), який набрав максимальну кількість очок. Другим став також житомирянин Сергій Трохимишин (2-ий кю), а третім — представник із Рівного Іван Крячко (1-ий Дан).

Паралельно з чемпіонатом України з класичних сьогів, проходив чемпіонат України з бліцу. І тут призерами стали житомиряни. Двоє учасників набрали однакову кількість очок, але за додатковими показниками Сергій Кривошея таки здобув перемогу, а Сергій Трохимишин — «срібло». Третім виявився Іван Трохимишин.

Після турніру відбулося засідання Асоціації сьогі України, на якому обговорили плани на наступний рік та питання проведення Чемпіонату Європи в Україні у 2023 році.

Погода

Веселим олівцем

Кар11022020

— А це — кращі працівники державної продовольчої бази: крадовщик Щур і товароїд Свинарська.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки