Фото зі сторінки у Facebook Олександра Малишева.
Фото зі сторінки у Facebook Олександра Малишева.

Відомий у Малині легкоатлет Олександр Малишев взяв участь у континентальному запливі з Азії в Європу, що нещодавно відбувся у Стамбулі (Туреччина).

До цього чоловік три роки поспіль демонстрував свої спортивні кондиції під час міжнародних марафонів, що проходили в Італії та Франції.

— Про цей заплив у Туреччині з Інтернету дізналась дружина, він дуже популярний на території колишнього Союзу, — розповів Олександр. — Стати учасником запливу виявилось непросто, бо для України відвели лише 350 слотів. 3 січня відкрився продаж цих слотів, а через 11 хвилин їх уже розібрали. Поталанило придбати й мені. Потім тренувався у столиці, плаваючи на 4-кілометровій дистанції. Через Босфор довелося долати дистанцію в 6,5 кілометра за попутної та зворотної течій. Мені пощастило виконати це завдання. При задекларованих двох годинах я на фініш приплив за 1 годину 45 хвилин, здобувши звання крос-континентального плавця.

Цього року Олександр планує взяти участь у ще одному міжнародному марафоні, що відбудеться у Валенсії, а наступного року — виступити в триатлоні.

Погода

Веселим олівцем

Кар20072021

— Дівчатка, мені потрібна ваша аморальна підтримка…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки