Всього за кілька років змагання, які були запроваджені з ініціативи спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс», Всеукраїнської асоціації плавальних клубів «Мастерс» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, став популярним серед спортсменів усієї України. На змагання, які проводилися вчетверте, з’їхалися не лише понад 200 професіоналів, серед яких — чемпіони і призери Олімпійських ігор, всесвітніх і європейських чемпіонатів, а й чимало аматорів.

— Цьогоріч кількість учасників — приблизно така ж, як і минулого року, — розповів голова спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» Ігор Кухарєв. — Це обумовлено тим, що у зв’язку зі змінами у графіку проведення змагань із плавання на відкритій воді та триатлону, якраз у ці вихідні в Україні одночасно проводилися чотири «старти», і спортсмени роз’їхалися по різних містах. Разом із тим, олімпійський чемпіон Сергій Фесенко привіз до Житомира команду із 30 чоловік, а це — більше, ніж торік.

Учасникам нинішніх змагань було дозволено виступати у гідрокостюмах із неопрену, адже вода у річці була доволі прохолодною (у перший день змагань — 20,5 градуса). Крім того, чимало спортсменів невдовзі планують брати участь у

Європейських іграх майстрів, що відбудуться у Турині (Італія), а тому варто було поберегти здоров’я.

Більшість учасників TETERIV OPEN — професійні, так би мовити, спортсмени, однак у нинішньому році було багато й аматорів. Наймолодшому учаснику — 10 років, а найстаршому — 67.

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки