Нещодавно в Овручі відкрили фізкультурно-оздоровчий комплекс. Як поінформували в міській раді, на його реконструкцію у 2016 році було витрачено 101 тис. грн. із міського бюджету. Вже у наступному році надійшли 3 млн. грн. державної субвенції і 345 тис. грн. із місцевої «скарбнички», а торік на продовження робіт виділено понад 2 млн. грн. і більше 840 тис. грн. відповідно. Цьогоріч із Держбюджету надійшли ще 940 тис. грн., а з місцевого — 105 тис. грн.

У новому комплексі запрацюють дев’ять додаткових секцій для дорослих і дітей. Є зала для занять волейболом, баскетболом, гандболом та футболом. На другому поверсі — зала для занять шейпінгом, фітнесом, боротьбою тощо. Для дітей заняття — безкоштовні. Також тут працюватимуть лікарі-реабілітологи, дієтологи та спортивні масажисти.

До речі, вже невдовзі в Овручі планують розпочати навчально-тренувальні заняття за програмою «Сила кожного — сила міста». Нею передбачені розвиток фізичних можливостей дітей, починаючи з трьох років, проведення тренувань з айкідо, аеробіки та вуличних танців. Плануються також реалізація програми реабілітації та відновлення фізичних можливостей організму спортсменів, проведення спортивних заходів різного рівня тощо.

Погода

Веселим олівцем

Кар09082019

— Оце вчора, куме, слухав, як вас дружина матюкала — за дві години жодного разу не повторилася…— Вчителька мови і літератури — це тобі не якийсь невіглас неграмотний.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки