Нещодавно в Овручі відкрили фізкультурно-оздоровчий комплекс. Як поінформували в міській раді, на його реконструкцію у 2016 році було витрачено 101 тис. грн. із міського бюджету. Вже у наступному році надійшли 3 млн. грн. державної субвенції і 345 тис. грн. із місцевої «скарбнички», а торік на продовження робіт виділено понад 2 млн. грн. і більше 840 тис. грн. відповідно. Цьогоріч із Держбюджету надійшли ще 940 тис. грн., а з місцевого — 105 тис. грн.

У новому комплексі запрацюють дев’ять додаткових секцій для дорослих і дітей. Є зала для занять волейболом, баскетболом, гандболом та футболом. На другому поверсі — зала для занять шейпінгом, фітнесом, боротьбою тощо. Для дітей заняття — безкоштовні. Також тут працюватимуть лікарі-реабілітологи, дієтологи та спортивні масажисти.

До речі, вже невдовзі в Овручі планують розпочати навчально-тренувальні заняття за програмою «Сила кожного — сила міста». Нею передбачені розвиток фізичних можливостей дітей, починаючи з трьох років, проведення тренувань з айкідо, аеробіки та вуличних танців. Плануються також реалізація програми реабілітації та відновлення фізичних можливостей організму спортсменів, проведення спортивних заходів різного рівня тощо.

Погода

Веселим олівцем

Кар03072020

— Борю, ти цим брязкальцем лише псуєш дитині слух. Ось візьми скарбничку і тряси нею…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки