У Житомирі відбувся чемпіонат Десантно-штурмових військ Збройних Сил України з регбі-7. За головний спортивний трофей змагалися шість збірних команд із військових частин та 199-го навчального центру Десантно-штурмових військ. Забезпечували суддівство чемпіонату представники Федерації регбі України, інформує прес-служба ДШВ ЗС України.

Під час урочистого відкриття чемпіонату заступник командувача Десантно-штурмових військ, полковник Олег Гуть побажав регбістам спортивної вдачі та чесної боротьби. Начальник фізичної підготовки і спорту командування Десантно-штурмових військ, підполковник Андрій Палагін зазначив: незважаючи на те, що в регбі десантники розпочали грати нещодавно, збірні команди військових частин лише сформовані, всі гравці мають вже добру підготовку. Одна із команд навіть узяла участь у чемпіонаті України.

Спека та злива не завадили провести чемпіонат, на якому спортсмени-десантники «грали на повну». Абсолютними переможцями чемпіонату ДШВ з регбі-7 стала команда «Соколи» з 95-ої окремої десантно-штурмової бригади.
Переможці чемпіонату нагороджені перехідними кубками, грамотами та цінними подарунками від командувача Десантно-штурмових військ, генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

 

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки