Фото автора.
Фото автора.

 

Цьогоріч Україна вперше приймала Чемпіонат світу з середньовічного бою, який відбувся неподалік столиці, в «Парку Київська Русь». На кілька днів тутешня територія перетворилася на середньовічне містечко: з наметами, обладунками, старовинними костюмами, давніми традиціями, а головне — неймовірними боями на ристалищі, участь у яких брали як чоловіки, так і жінки. На змагання з’їхалися представники 30 країн, зокрема, Нової Зеландії, Австралії, Мексики, Китаю, європейських держав.

«Житомирщина» вже писала про житомирян із місцевого клубу «Айна Бера», представники якого неодноразово привозили медалі з подібних турнірів. У нинішньому році ми мали змогу особисто вболівати за Василя Назарова та Олексія Кузьмова, які увійшли до збірної України. Крім того, на турнір завітали чимало житомирян, які активно вболівали та підтримували українську збірну.

Із керівником «Айна Бера Житомир» Василем Назаровим вдалося поспілкуватися відразу після важкого бою, за підсумками якого він здобув «срібло» чемпіонату в номінації «Щит — меч». Попри те, що був неймовірно втомленим, неодноразовий чемпіон світу мав сили жартувати. На запитання про рівень проведення цьогорічних змагань зауважив, що великим «плюсом» є відсутність потреби робити візи для представників України. «Маємо чудову базу в «Парку Київська Русь», — зазначив він. — На жаль, цьогоріч на чемпіонат завітали менше іноземних бійців, ніж зазвичай, зате професійно сильніші».

Олексій Кузьмов займа­ється середньовічним боєм близько 1,5 року, однак уже потрапив до збірної України. У змаганнях подібного рівня бере участь уперше. Він представляв українську збірну в масових боях.

Загалом цьогоріч збірна України з середньовічного бою зайняла перше місце в командному заліку на Чемпіонаті світу IMCF International Medieval Combat Federation, зокрема, «золото» здобули практично у всіх масових боях: 16х16, 10х10 та 5х5.

 

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати01122017

Пухнаста улюблениця.

Фото Діани ОСОВСЬКОЇ. с. Волиця Андрушівського району.

Гороскоп

Лінки