Команда Житомирщини з айкідо здобула 45 призових місць на чемпіонаті України серед юнаків та юніорів (від 13 до 21 року), що нещодавно відбувся на базі ФОК «Авангард», що в Житомирі. Змагалися 42 спортсмени з Житомирської, Харківської, Київської, Луганської, Донецької областей та столиці. Спортивну честь нашої області захищали 18 спортсменів.

Наші юні земляки виступили доволі результативно, виборовши 45 медалей:18 — «золотих», 13 — «срібних», 14 — «бронзових».

По декілька перших місць посіли спортсмени Андрій Шуляр, Дмитрій Горошко, Антоніна Петрик та Мирослава Косигіна. Також на першу сходинку п’єдесталу піднімались Юрій Горкуша, Валерія Довбиш, Валентин Костецький, Микола Маслов, Давид Кулієв, Іван Карпінський, Олена Поляновська та Богдана Ревуцька.

Призери змагань увійдуть до складу національної збірної команди України з цього виду спорту, яка виступатиме на чемпіонатах світу та Європи. А за результатами минулорічних змагань шестеро спортсменів із Житомирщини вже включені до національної збірної команди з айкідо.