Фот з сайту «Спортивний Житомир».

У Дніпрі відбулися змагання за Кубок України з веслування на байдарках і каное, присвячений пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської. Про це повідомляє «Спортивний Житомир».

У каное-двійці на дистанції 500 метрів перемогу посіли наша землячка Анастасія Четверікова та Людмила Лузан із Полтавської області. Першою Анастасія була й серед одиночників, залишивши позаду Людмилу Лузан.

А на дистанції 500 метрів, де на старт вийшли спортсмени збірної України — чоловіки, друге місце завоював Кирило Черноморов із Житомирщини. Кирило поповнив медальну скарбничку нашої області й «золотою» медаллю, змагаючись на байдарці-четвірці на півкілометровій дистанції.

Серед юніорів фортуна була на боці ще однієї представниці Житомирщини —Юліани Путніної, котра виборола «золоту» медаль.