Василь Степаненко із Дариною та Кирилом Зайцевими.

У столичному палаці підводного спорту відбулись змагання чемпіонату України з плавання в ластах серед юнаків середньої вікової категорії («С» — 14-15 років), всеукраїнські змагання з плавання в ластах серед старшої та молодшої вікових груп, у яких з-поміж 284 юних спортсменів брала участь і команда з Житомирщини.

За нашу область виступали спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис» Дарина та Кирило Зайцеви, котрі стали бронзовими призерами.

Як поінформував президент СК «Оазис», президент Житомирської обласної федерації підводного спорту та підводної діяльності, заслужений тренер України Василь Степаненко, в перший день змагань Дарина посіла третє місце в плаванні в ластах на дистанції 1500 метрів, у другий — Кирило завоював «бронзу» в підводному плаванні на 100 метрів, а останнього дня він же приплив третім у підводному плаванні на дистанції 400 м.
Дарина і Кирило Зайцеви вже другий рік виступають за спортивний клуб «Оазис» та Житомирську область. Обоє входять до складу збірної команди України з підводного спорту (підводне орієнтування).