В обласному центрі пройшов практичний семінар «Свідомий рух дітей та молоді — здоровий спосіб життя. Впровадження скандинавської ходьби для дітей та молоді» — у рамках обласного інформаційно-просвітницького проекту «Житомирщина, рухайся! Свідома рухова активність дітей та молоді — здоровий спосіб життя — здорова нація».

Проводила семінар громадська організація «Територія здоров’я, краси та успіху» за підтримки управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту обласної державної адміністрації. У семінарі взяли участь гості з різних куточків області — студенти, молодь, освітяни, медичні працівники, вчителі фізичної культури, представники територіальних громад.

Учасників ознайомили з історією скандинавської ходьби, її користю та перевагами для здоров’я. Під час практичного заняття гості змогли самі взяти до рук палиці та пройтися вулицями Житомира.

Підсумком семінару стала пропозиція провести в Житомирі школу скандинавської ходьби та залучити до цього виду спорту людей із вадами зору.

 

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки