У столичному палаці підводного спорту відбулися змагання за Кубок України з плавання в ластах, у яких брала участь і команда з нашої області. Честь Житомирщини захищали спортсмени Малинського спортивного клубу «Оазис».

Як поінформував президент СК «Оазис», заслужений тренер України Василь Степаненко, майстер спорту України міжнародного класу Єлизавета Зубко піднялася на третю сходинку п’єдесталу в підводному плаванні на дистанції 400 метрів. Другу «бронзову» медаль вона отримала у складі естафети 4 х 100 метрів. В останньому виді «бронзовим» призером стала і майстер спорту Анастасія Сайко.

Серед інших результатів варто відзначити четверте місце Романа Науменка й Михайла Шевченка в естафеті 4 х 100 метрів плавання в ластах та п’яте — Анастасії Сайко, Єлизавети Зубко, Романа Науменка і Михайла Шевченка у змішаній естафеті 4 х 50 метрів.

Окрім того, Роман був п’ятим на дистанції 50 метрів у ластах, а Єлизавета — шостою в підводному плаванні на дистанції 100 метрів. На жаль, Роману не вистачило 0,04 секунди до виконання нормативу майстра спорту України в пірнанні на дистанції 50 метрів.

А от Микола Гур’єв став кандидатом у майстри спорту в плаванні у біластах на дистанції 50 метрів.

 

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки