У басейні спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання відкритого Кубку Харківської області з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Малинського спортивного клубу «Оазис».

Як поінформував президент СК «Оазис», заслужений тренер України Василь Степаненко, четверо з шести спортсменів клубу стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 6 нагород, із яких три — «срібних» і стільки ж — «бронзових».

У категорії «А» серед чоловіків майстер спорту Валентин Салімовський та кандидат у майстри спорту Михайло Шевченко здобули по дві нагороди — «срібну» та «бронзову». Валентин був другим на дистанції 100 м у біластах та третім на 50 м у біластах, а Михайло піднявся на другу сходинку п’єдесталу на 100 м у ластах і на третю — на дистанції 50 м в ластах. У цій же віковій групі Микола Гур’єв завоював «бронзу» на дистанції 200 м у біластах.

Майстер спорту Анастасія Сайко стала «срібним» призером на дистанції 100 м у біластах серед жінок.

Ці змагання стали останнім етапом підготовки до змагань за Кубок України з плавання в ластах, що відбудуться у столиці.