Денис Носачук (на знімку праворуч) зі своїм тренером Сергієм Дворніним.

В Одесі на чемпіонаті України з боксу серед юнаків 2003-2004 року народження добре виступив представник спортивного клубу «Ринг», вихованець тренера КДЮСШ «Колос» Сергія Дворніна Денис Носачук.

За словами директора КДЮСШ «Колос» Олександра Кухарського, у ваговій категорії 48 кг наш боксер здобув бронзову нагороду. На шляху до 1/2 фіналу Денис впевнено переміг своїх суперників – Артура Чорноморця з Київщини та Богдана Савчина із Закарпаття. За вихід у фінал Денис, маючи перевагу над господарем рингу Дмитром Молоданом, все ж таки судді віддали перевагу одеситу.

За підсумками змагань Дениса Носачука включено до складу збірної команди України. Отже, хлопець візьме участь у навчально-тренувальному зборі з метою підготовки до чемпіонату Європи.
«Динаміада – 2018» визначила переможців

Згідно з планом фізкультурно-спортивних заходів обласної організації ФСТ «Динамо» в Житомирі відбулися змагання з армрестлінгу серед співробітників правоохоронних органів, військових формувань, рятувальних підрозділів за програмою «Динаміада – 2018».

Учасники, виборюючи перемогу в складі команд, продемонстрували силу, спритність та витривалість. У командному заліку з армрестлінгу перемогу здобули прикордонники. Олександр Пелешок, Ігор Фадеєв та Артур Нарижних, які захищали спортивну честь Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України, стали переможцями в особистому заліку.