На спортивній базі с.Станишівки розпочато змагання під назвою «Шкільна Футбольна Ліга Житомирського району 2018 року». Це ще один зі спільних проектів райдержадміністрації та районної федерації футболу. Подібний досвід є першим у Житомирській області.

Участь в урочистому відкритті змагань взяли голова райдержадміністрації Сергій Микитюк, голова Житомирської обласної федерації футболу, депутат обласної ради Руслан Павлюк, завідувач сектора в справах сім’ї, молоді та спорту РДА Інна Мирна, голова районної федерації футболу Володимир Решотка, представники Станишівської сільської ради. Гості побажали учасникам змагань вдалих стартів, незмінної волі до перемоги та великого футбольного майбутнього.

До змагань залучено футбольні команди хлопців і дівчат, сформовані з учнів 5-11 класів (дві вікові категорії: 5-7 класи та 8-11 класи) загальноосвітніх навчальних закладів Житомирського району. Чемпіонат у цій лізі проводитиметься двічі на рік — весною та восени.

До участі у цьогорічних змаганнях заявлено 28 команд, що представляють 16 навчальних закладів району. Стартові зустрічі пройшли на нещодавно відкритому міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям у с.Станишівці. Далі матчі також відбуватимуться на полях Тетерівки та Садок.

Нещодавно подібний майданчик відкрито на базі Озерненської гімназії, де вже проведено змагання на Кубок Житомирського району з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Це вже сьомий такий майданчик у Житомирському районі, причому, п’ять із них відкрито у 2018 році. Майданчик побудовано у рамках виконання бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». Загальний кошторис — 1,5 млн. грн. З Державного бюджету було передбачено фінансування на рівні 50% (750 тис. грн.).

У планах на 2019 рік — будівництво ще семи таких об’єктів у районі. Планується покращити спортивну базу в Левкові, Троковичах, Денишах, Пісках, Глибочиці, Гадзинці та Березині.

Варто нагадати й про те, що лише упродовж січня-вересня поточного року в районі втричі збільшилася кількість футбольних секцій.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар11082020

— Яке — «пив», ну, яке — «пив»? Лише одна цукерочка з лікером…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО

Брати наші менші

Брати 06102017

«Осідлав» тата.

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки