Фото з сайту Житомирської міської ради.
Фото з сайту Житомирської міської ради.

Збірна команда України з тріумфом повернулася з Чемпіонату світу з середньовічного бою, який відбувся у Шотландії. У її складі були і житомирські спортсмени. Як повідомили в міській раді, команда здобула дві золоті та три срібні медалі.

Українські спортсмени завоювали золоті медалі в групових поєдинках 5х5 та в одиночних поєдинках «Щит-меч» (тут перемогу здобув Василь Назаров), а срібні – в групових поєдинках 16х16 та у жіночих поєдинках 3х3. Крім того, Аліна Кравченко завоювала «золото» та «срібло» в одиночних поєдинках «Щит-меч».

Як розповів голова ГО «Ayna Bera» Василь Назаров (м. Житомир), українська збірна бере участь у Чемпіонаті світу з середньовічного бою вже вдруге. Цьогоріч змагалися представники 30-ти країн. З України в Шотландію поїхав молодіжний склад збірної, оскільки чимало досвідчених спортсменів… не отримали віз. Незважаючи на це, українські спортсмени виступили успішно.

До речі, наступний Чемпіонат світу з середньовічного бою буде проведено в Україні, у парку «Київська Русь», що на Київщині.