Фото з сайту Житомирської міської ради.
Фото з сайту Житомирської міської ради.

Збірна команда України з тріумфом повернулася з Чемпіонату світу з середньовічного бою, який відбувся у Шотландії. У її складі були і житомирські спортсмени. Як повідомили в міській раді, команда здобула дві золоті та три срібні медалі.

Українські спортсмени завоювали золоті медалі в групових поєдинках 5х5 та в одиночних поєдинках «Щит-меч» (тут перемогу здобув Василь Назаров), а срібні – в групових поєдинках 16х16 та у жіночих поєдинках 3х3. Крім того, Аліна Кравченко завоювала «золото» та «срібло» в одиночних поєдинках «Щит-меч».

Як розповів голова ГО «Ayna Bera» Василь Назаров (м. Житомир), українська збірна бере участь у Чемпіонаті світу з середньовічного бою вже вдруге. Цьогоріч змагалися представники 30-ти країн. З України в Шотландію поїхав молодіжний склад збірної, оскільки чимало досвідчених спортсменів… не отримали віз. Незважаючи на це, українські спортсмени виступили успішно.

До речі, наступний Чемпіонат світу з середньовічного бою буде проведено в Україні, у парку «Київська Русь», що на Київщині.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар20112020

— Я — в шоці. Ви що — вагітні вагітною дитиною, в якої дитина — теж вагітна?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки