Перефразований відомий літературний вислів став мовби девізом акції, яка відбулася в Коростишівській об’єднаній територіальній громаді.

Понад 400 місцевих жителів, осідлавши двоколісних «коней», здійснили велопробіг дорогами району.

Організували захід Коростишівська ОТГ та Програма «U­LEAD з Європою». «Велосипед — це повсякденний засіб пересування, який є корисним для організму людини і довкілля, — зауважила Астрід Кроль, керівник відділу комунікації Програми. — Тож хочемо показати суспільству, що громади відкриті для впровадження велоінфраструктури, а на місцях є ресурси для розвитку велоруху».

Стартували учасники велопробігу в селі Кропивні, а фінішували на центральній площі Коростишева. Цей 13­кілометровий маршрут здолали не лише місцеві досвідчені велосипедисти, а й гості зі столиці: віце­прем’єр­міністр Геннадій Зубко, керівник Програми співробітництва Представництва ЄС в Україні Берн де Гроот, директор ПРООН в Україні Ян Томас Хімстра.

«Такий захід дав початок роботі з розвитку велоінфраструктури, — вважає один з організаторів велопробігу, депутат міськради Антон Соболівський. — Найближчим часом ми сподіваємося представити перші кроки великого та амбітного плану, метою якого є зробити з Коростишівської громади центр велотуризму України».

 

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки