Збірна команда депутатів Житомирської області вкотре підтвердила свою спортивність. За результатами загальнокомандного заліку команда наших депутатів третій рік поспіль виборола «бронзу» на Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів, що проходила у Чорноморську з 4 по 9 червня.

Чемпіонами вже традиційно стала збірна команда Івано­-Франківської області, друге місце у загальнокомандному заліку посіла команда із Сумщини.

Депутат Корольовської районної ради Олександр Гонгальський знову підтвердив свій статус найкращого гравця у шашки, виборовши «золото» у своєму виді спорту.

Житомирська волейбольна команда посіла друге місце, поступившись у фіналі волейболістам з Івано­-Франківщини.

У футзалі житомирські депутати увійшли до четвірки найсильніших команд.

«Наші стабільні результати вкотре доводять, що ми — команда майстрів, проте нам є куди рухатись вперед, — зазначив голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма на церемонії нагородження, — тому підготовку до VIII спартакіади далеко відкладати не будемо».

Нагадаємо, що Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів проходить щороку на початку червня, зональні змагання відбуваються у травні. Організатор турніру — фізкультурно­спортивне товариство «Спартак».

 

Погода

Веселим олівцем

Кар11082020

— Яке — «пив», ну, яке — «пив»? Лише одна цукерочка з лікером…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки