У м. Кам’янському Дніпропетровської області відбувся чемпіонат України з плавання в ластах. Участь у ньому брала й збірна команда Житомирщини, за яку виступали семеро спортсменів Малинського спортивного кубу «Оазис», п’ятеро з яких стали призерами.

Як поінформував президент Житомирської обласної незалежної Федерації підводного спорту та підводної діяльності, президент СК «Оазис», заслужений тренер України, Василь Степаненко, найбільшого успіху досяг майстер спорту Денис Хованов, котрому пощастило здобути дві «бронзові» нагороди. Першу — виборов у особистих змаганнях на дистанції 400 метрів плавання в ластах, а другу — разом зі своїми товаришами по команді Романом Науменком, Владиславом Карамишевим та харків’янином Максимом Цвеліхом — у чоловічому естафетному плаванні 4х200 м.

Ще дві «бронзові» медалі поклали у скарбничку збірної Житомирщини майстер спорту Анастасія Сайко та Михайло Шевченко в складі змішаної естафетної команди 4х100 м плавання в біластах.

З­поміж інших результатів варто відзначити четверті місця Владислава Карамишева на дистанціях 100 та 400 метрів підводного плавання та Анастасії Сайко — на 400 м в біластах. Крім того, Анастасія була шостою на 200 м у біластах, а Денис Хованов — п’ятим на 200 м в ластах. П’ятe місце зайняли Д.Хованов, Р.Науменко та В.Карамишев у чоловічій естафеті 4х100 м.

В цілому спортсмени Житомирщини завоювали шість «бронзових» медалей, що дозволило їм набрати 794 залікових очки.

Цей чемпіонат ознаменувався ще одним цікавим моментом: 0,12 секунди до виконання нормативу майстра спорту не вистачило Роману Науменку в пірнанні на дистанції 50 метрів.

Чемпіонат України став останніми змаганнями сезону в плаванні в ластах, а на 17­річного Михайла Шевченка ще чекають старти чемпіонату України серед юнаків, що відбудеться в Броварах Київської області.