Перемогу з чемпіонату України зі спортивних танців «Volyn Open — 2018» (юніори, IV ранг) привезли нещодавно житомиряни. Позмагатися до Луцька приїхали більше двадцяти пар з різних куточків України, а суддівська колегія була у складі фахівців з різних держав: Ізраїлю, Італії, Латвії, Болгарії, Словаччини, Польщі, Молдавії, Білорусії, Росії, Грузії, України.

Пара Віталій Піонтківський — Катажина Погоріла виборола кубок у категорії серед 20 учасників, представників 12 міст. Вони посіли перше місце в кваліфікаційних змаганнях, станцювавши улюблену стандартну програму: вальс, танго, фокстрот та інше. Це перша велика перемога пари.

Віталій і Катажина — вихованці Житомирської обласної дитячо-­юнацької громадської організації «Клуб спортивного танцю «Ритм», де вони навчаються під керівництвом Тараса Костриці. Обох на танцмайданчик привели їхні мами, а тренери прищепили любов до танців та прагнення до перемог. За словами Віталія, крім тренувань він устигає за вихідний і з друзями побачитись, і погуляти, і книгу почитати. А Катажина зізнається, що, окрім підготовки танцювальних номерів, їй також потрібно підбирати костюми на конкурси (чотири щороку) та не забувати про тренувальний одяг. «Спершу добираємо фасон, який подобається мамі, далі — мені, потім узгоджуємо все з тренером і наостанок — зі швачкою», — сміючись, розповідає дівчина. Вона планує своє життя присвятити танцям.

Погода

Веселим олівцем

Кар19032019

Красива, в тренді, молода.Всі знають, що вонаСторічний відзначає ювілейІ радує новинами людей!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки