Нещодавно на базі басейну Броварського вищого училища фізичної культури та спорту відбулися чемпіонат України серед середньої юнацької групи (категорія «С»), всеукраїнські змагання серед старшої («Б») та молодшої («Д») юнацьких груп і першість Федерації підводного спорту й підводної діяльності України серед дитячої групи («Е») з плавання в ластах.

Як повідомив заслужений тренер України, президент Житомирської обласної незалежної Федерації підводного спорту та підводної діяльності, президент СК «Оазис», тренер-представник команди Житомирської області Василь Степаненко, Житомирщину на змаганнях представляв спортсмен Малинського спортивного клубу «Оазис», кандидат у майстри спорту Михайло Шевченко, котрий виступав серед юнаків старшої вікової групи («В»).
Наш земляк завоював дві медалі: «золоту» — в змішаному (2 юнаки + 2 дівчини) естафетному плаванні на дистанції 4х100 метрів у біластах та «срібну» — в плаванні в ластах на дистанції 800 метрів. Також Михайло сьомим дістався фінішу на дистанції 50 метрів, де було 24 учасники, та дев’ятим — на 100-метрівці в біластах.

Цей старт став важливим етапом підготовки спортсмена до чемпіонатів України 2018 року серед дорослих та юнаків, що відбудуться в травні й червні. До речі, медаль найвищої проби Михайла стала першою нагородою такого гатунку в історії СК «Оазис» у всеукраїнських юнацьких змаганнях.