Анастасія Сайко.

У басейні спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання відкритого чемпіонату Харкова та області з плавання в ластах серед дорослих (категорія «А») та юнаків («В», «С», «Д», «Е»).

Як поінформував президент Житомирської обласної незалежної Федерації підводного спорту та підводної діяльності, президент СК «Оазис», заслужений тренер України Василь Степаненко, Житомирщину на них представляли семеро спортсменів Малинського спортивного клубу «Оазис», четверо з яких стали володарями 8 нагород (2 «золоті», стільки ж — «срібних» і 4 — «бронзових». Всі вони завойовані в плаванні в біластах.

Три нагороди — на рахунку майстра спорту Анастасії Сайко, яка в категорії «А» серед жінок перемогла на дистанціях 100 і 200 м та була другою на 50 м. До речі, Анастасія вже другий рік поспіль входить до складу Національної збірної України з підводного спорту.

В цій віковій групі серед чоловіків майстер спорту Валентин Салімовський завоював дві «бронзові» медалі на дистанціях 50 і 100 м, а Олег Верета був третім у 200­метровому запливі.

«Срібну» та «бронзову» нагороди отримав Михайло Шевченко серед юнаків у категорії «В» (50 і 100 м).

Ці змагання — важливий етап підготовки спортсменів СК «Оазис» і збірної Житомирщини до травневого чемпіонату України з плавання в ластах.