На базі спортивного комплексу Житомирського вищого професійного училища­інтернату відбувся чемпіонат області з армспорту серед осіб із ураженнями опорно­рухового апарату та вадами зору. Цього року право представляти нашу область на чемпіонаті України, що відбудеться в Одесі, виборювали 85 спортсменів із Житомира, Бердичева, Новограда­Волинського, Радомишльського, Пулинського, Коростенського та Новоград­Волинського районів. Серед них — один заслужений майстер спорту України, 13 майстрів спорту України, двоє майстрів спорту України міжнародного класу, троє чемпіонів світу, двоє призерів чемпіонату світу, чемпіони України.

Учень Потіївської загальноосвітньої школи­інтернату Радомишльського району Денис Магдич приїхав на змагання вперше. Хлопець розповів про те, що в навчальному закладі створено належні умови для занять спортом. Є відповідний спортивний інвентар і для армреслінгістів. Постійні тренування дозволили посісти в своєму колективі друге місце. У Житомирі Денис посів перше та друге місця у своїй ваговій категорії. Хлопець обіцяє, що тренуватиметься й надалі.

Тренер Дениса Магдича Олександр Харковець розповів, що серед учнів і випускників навчального закладу є переможці всеукраїнських і міжнародних змагань з армспорту та пауерліфтингу. Щоб залучити дітей до тренувань із цих видів спорту, приватний підприємець Юрій Кугутяк подарував навчальному закладу сучасні тренажери. Підтримує спортсменів і директор одного з агропромислових підприємств району Анатолій Кобилянський.

— У Житомирі наша команда була представлена в основному титулованими спортсменами, — сказав Олександр Володимирович. — Анна Щирська є майстром спорту; Юлія Скібицька, Максим Зелений, Віктор Черниш — першорозрядники. Всі учні гідно виступили на змаганнях, посівши у своїх вагових категоріях хто — перше, а хто — друге місця.

Традиційно сильну команду, котра нещодавно добре виступила на турнірі за Кубок області з армспорту, виставило й Житомирське вище професійне училище­інтернат. Марта Осіпчук, на яку тренер, викладач фізичного виховання Руслан Мінгазов покладає великі надії, розповіла, що їй дуже подобається займатися спортом. Загалом училище пишається трьома чемпіонами світу.

— «Двобій на руках» триває, як правило, декілька секунд, — розповідає Руслан Мінгазов. — Але наші хлопці та дівчата, незважаючи на фізичні обмеження, тренуються по дві­три години щодня. Тому маємо й відповідні результати.
За підсумками змагань серед спортсменів із вадами опорно­рухового апарату перемогли Світлана Дроздюк і Дмитро Луцишин. Серед спортсменів із вадами зору чемпіонами області стали Ігор Гуменюк і Олеся Бессальнова.

Погода

Веселим олівцем

Кар15032019

— А вчора моє ребро заявило, що я сиджу їй у печінці…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки