Фото з сайту «Ріо­Бердичів».

Бердичівські баскетболістки, представниці ДЮСШ імені Віталія Лонського та вихованки Катерини Побережної продовжують успішно виступати в Європейській баскетбольній лізі. Так, Дарина Кононученко грає за збірну України віком до 15 років, а Поліна Корбут — за команду «Тейваз­Багіра» з Києва у віковій категорії до 13 років.

Збірна України зіграла матчі чергового туру Європейської баскетбольної ліги, що відбулись у Юрмалі (Латвія). Суперниками наших співвітчизниць були команди з Білорусії, Латвії, Чехії, Польщі та Фінляндії. Збірна України здобула п’ять перемог у п’яти матчах. Дарина Кононученко з Бердичева зіграла у всіх матчах, набравши в середньому 5 пунктів.

* * *

Поліна Корбут виступала за команду

«Тейваз­Багіра» з Києва у Європейській баскетбольній лізі у віковій категорії до 13 років. Черговий тур відбувся у столиці Естонії Таллінні. Суперниками команди з України були команди з Латвії, Литви, Естонії, Фінляндії. Команда з Києва здобула чотири перемоги у п’яти матчах. У матчі проти команди «BC Star» з Естонії П.Корбут стала найрезультативнішим гравцем, забивши 20 залікових пунктів, а також кращим гравцем за підборами — 15 підборів, провела на майданчику 27 хвилин.

* * *

У Литві відбувся розіграш Кубку країни з баскетболу серед жіночих команд. У фіналі зустрічалися команди «Сіренос» та «Судува». За команду «Сіренос» нині виступає бердичівська баскетболістка, гравець національної збірної України Аріна Білоцерківська.

У фінальній грі наша землячка зіграла 14 хвилин, здобула вісім залікових балів та допомогла команді «Сіренос» перемогти з рахунком 71:67 та стати володарем Кубку Литви з баскетболу.
Команда бердичівлянки також лідирує у Чемпіонаті Литви, а Аріна Білоцерківська є кращим гравцем команди за кількістю набраних залікових балів (у середньому — 12,1 за гру) та кращим гравцем за кількістю результативних передач (у середньому — 5,2 за гру). Про це повідомляє «Ріо­-Бердичів».