Бердичівську міську федерацію футболу (БМФФ) не включили до числа 16 кращих регіональних федерацій футболу (РФФ) Житомирської обласної федерації футболу (ЖОФФ) за підсумками роботи в 2017 році. Це спонукало виконком міської федерації футболу звернутися до житомирських колег із відкритим листом.

У листі, що підписали голова міської федерації футболу Сергій Подгорчук і члени виконкому, висловлено обурення таким ставленням до бердичівського футболу, адже команди міста представлені у всіх напрямках роботи футбольної спільноти області та України (дитячий (у т. ч. «Шкіряний м’яч» та школярі), аматорський, ветеранський, жіночий, студентський футбол, футзал). Протягом минулого року проведено більше 10 турнірів, заходів із футболу та футзалу різних рівнів і напрямків. Відбувся перший в історії Житомирської області візит до Бердичева голови Федерації футболу України А.В.Павелка на святкування Дня футболу 28 квітня. На переконання міської федерації футболу ці заходи є свідченням значної роботи футбольної спільноти міста, органів самоврядування міста, обласної федерації футболу та Федерації футболу України.

Автори листа наголошують, що рейтингова система оцінки роботи регіональної федерації футболу містить 23 пункти, де вказуються певні дані про той чи інший стан роботи в різних напрямках. За цими показниками найкраща регіональна федерація представляє обласну федерацію футболу у рейтингу Федерації футболу України.

У листі йдеться про те, що від БМФФ на адресу ЖОФФ надійшов лист із інформацією про 22,5 пункта рейтингової оцінки з позитивними відповідями. Не вдалося провести лише чемпіонат міста з футболу. Але в положенні Федерації футболу України немає жодного слова про те, що проведення цього спортивного заходу є найважливішим пунктом рейтингу. Прирівнювати ж роботу Бердичівської міської федерації до деяких бездіяльних регіональних федерацій там вважають неприпустимим та принизливим. Тому вимагають включити Бердичівську міську федерацію футболу до списку регіональних федерацій футболу, які відзначено Житомирською обласною федерацією футболу за підсумками роботи у 2017 році.

Погода

Веселим олівцем

Кар04012019

— На жаль, гусака з яблуками немає. Може, підійде кінь у яблуках?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки