У спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету вперше за багато років відбувся відкритий міський турнір із волейболу серед ветеранів волейболу Житомирщини. У змаганнях, як і 90 років тому, взяли участь 10 команд із дев’яті районів нашої області та міста Луцька Волинської області.

Учасників змагань і вболівальників тепло привітали голова обласної ради, голова обласної федерації волейболу Володимир Ширма та інші почесні гості. Всі хвилиною мовчання вшанували ветеранів, які пішли із життя і які зробили значний внесок у розвиток волейболу Житомирщини. Серед них — один із перших чемпіонів Житомира та області 30–40­их років минулого століття В’ячеслав Корзун; заслужені працівники фізичної культури та спорту України Георгій Марчук, Дмитро Желєзний; заслужений тренер України Петро Редько; перші майстри спорту СРСР і волейболу Володимир Матвіюк, Анатолій Скиба, Володимир Бродський, Віктор Василенко.

Уболівальники стали свідками цікавої, захоплюючої, безкомпромісної боротьби. Під час ігор не відчувалося, що на майданчику грають ветерани. Вони розігрували складні комбінації, майстерно виконували приховані передачі, потужні подачі та удари, ставили надійні блоки. Незважаючи на вік, ветерани продемонстрували арсенал сучасного волейболу. В змаганнях узяв участь і Володимир Ширма, виступаючи за команду з Ємільчиного.

За підсумками турніру у віковій групі 45+ почесний кубок здобула команда Коростеня, яка у фіналі перемогла команду із Любара. Третє місце посіла команда житомирян.

Головний приз змагань у віковій категорії 50+ дістався волейболістам із Луцька. Команда гостей виявилася більш підготовленою, та й за неї грав чемпіон світу серед ветеранів Ігор Рясик. Друге та третє місця посіли команди з Пулин і Житомира відповідно.

Цьогорічний турнір із волейболу серед ветеранів відбувся за сприяння Асоціації ветеранів волейболу Житомира на чолі з головою асоціації Олександром Скляренком, підтримки органів місцевої влади, відділення НОК України в області, обласної та міської федерацій волейболу.

Погода

Веселим олівцем

Кар15032019

— А вчора моє ребро заявило, що я сиджу їй у печінці…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки