Уперше за всю історію 26-ої Бердичівської артилерійської бригади гармаші зійшлися у рукопашному бою. На пропозицію командування військової частини взяти участь у спортивних змаганнях відгукнулися 17 чоловік. На татамі ж виборювати перемогу в спортивному бою вийшли 14 військовослужбовців.

— У нас є чоловіки, котрі готові відстоювати честь військової частини не лише на полігоні, — говорить начальник фізичної підготовки з’єднання Руслан Лук’янюк. — Адже нікого не примушували брати участь у змаганнях. Військовослужбовці продемонстрували справжні бійцівські якості. Уболівальники побачили жорстке суперництво, технічні нокаути, перемогу в перші чотири удари та добровільну поразку без бою, коли обличчям до обличчя зійшлися друзі. Загалом було дуже цікаво.

За підсумками бригадних змагань із рукопашного бою командир з’єднання Андрій Маліновський вручив медалі та грамоти ряду військовослужбовців. Перемогу у відповідних вагових категоріях здобули Ілля Котов (до 60 кг), Максим Журик (до 65 кг); Дмитро Гречаніченко, котрий переміг у ваговій категорії до 75 кг, був також відзначений окремою грамотою в номінації «Тактичний боєць змагань».

Перехідний кубок змагань виборола команда одного з артилерійських дивізіонів.

Погода

Веселим олівцем

Кар07122018

— На кого ж ви мене залишаєте?!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки