У м. Седльце (Польща) відбувся XXVII чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму лежачи (WPA). Участь у змаганнях брали близько 300 спортсменів із 17 країн. До складу національної збірної команди України увійшли 30 спортсменів.
На цих змаганнях депутат Житомирської обласної ради з Радомишля Микола Григорович, котрий здобув чимало перемог на всеукраїнських та світових змаганнях, завоював «срібну» медаль.

Народний обранець виступав у ваговій категорії до 100 кг серед аматорів у вправі «жим лежачи», продемонструвавши усім жагу до перемоги, впевненість та майстерність.

А його тренер, малинчанин Віталій Філоненко в категорії 110 кг М3 АМ здобув дві «срібні» нагороди з жиму лежачи та станової тяги.

У підсумку змагань у загальнокомандному заліку збірна команда України з пауерліфтингу піднялась на першу сходинку п’єдесталу. Друге й третє місця завоювали господарі чемпіонату — збірна Польщі та команда американських спортсменів відповідно.