— «Захворів» на риболовлю від свого батька Анатолія Михайловича, — розповів Віктор Анатолійович. — Дитячі роки промайнули на Мальованці. Вперше батько взяв із собою на риболовлю, купивши в «Спорттоварах» рибальський набір із гачка, грузила та поплавка із пінопласту, коли мені було п’ять років. Задоволенню не було меж, коли на вудку, виготовлену з акацієвої гілки, вдалося упіймати першу плітку. Ловили на річці Кам’янці. 

В.А.Гапоненко полюбляє рибалити з берега чи з човна на Тетереві, Гуйві та в їх тихих заплавах. Часто його можна побачити в Ліщині, Луці, Тетерівці Житомирського району. Багато корисних порад дає він початкуючим колегам­рибалкам. Щуку вагою 7,5 кілограма Віктору Анатолійовичу вдалося упіймати в с. Перлявці. 

— Риболовля виручала мою родину, — зізнається В.А.Гапоненко. — У важкі 90­ті роки я свою родину врятував від голоду рясними уловами. Рибу продавав або обмінював на інші продукти харчування.

Також чоловік полюбляє «тихе» полювання. Раніше серйозно займався і розведенням породистих собак. Нині справжнім улюбленцем цієї родини є американський стаффордширський тер’єр.

Інші цікавинки та поради рибалкам, пасічникам та домашньому майстру читайте у сторінці "Всяка всячина".

 
 

Comments are now closed for this entry

Погода

Веселим олівцем

Кар10072018

— Я їм тільки ту ковбасу, яку їсть мій кіт.— А може в те ковбасне місиво мишей добавляють?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки