АГРОАСТРОЛОГІЧНИЙ. 3, 10, 17, 24 січня — сільськогосподарські роботи не рекомендуються. 27, 29 січня — бажано сіяти (в теплицях) листкові овочі, поливати кімнатні рослини. Не слід рубати ліс на дрова. 4, 30, 31 січня — рекомендується сіяти все, що має швидко рости. 5, 6, 7 січня — садіння цибульних квітів. 8, 9, 25, 26 січня — небажано поливати рослини (гниє коріння). 11, 18, 19 січня — варто поливати рослини. 12, 13 січня — не слід застосовувати штучні добрива. 14, 15 січня — боротьба зі шкідниками, які живуть на землі. 16 січня — підживлення квітів, які «не хочуть» цвісти. 18, 19 січня — небажано рубати дерева (нападе короїд). 20 — 22 січня — не рекомендується непокоїти домашні квіти з тендітними пагонами. 23 січня — пересаджування квітів. 25, 26 січня — не варто сіяти насіння (воно не проросте).

МЕТЕОРОЛОГІЧНИЙ. У січні очікується холодна погода. За прогнозами, до 24 січня пануватимуть морози — від 5 до 20 градусів. Відлига настане в кінці місяця (1 — 3 «плюсових» градуси вдень). 3, 8, 10, 14 січня можливий сніг.

ФІНАНСОВИЙ. За оригінальні ідеї Овнів відзначать премією. Тельці без зайвих зусиль зможуть збагатитися. Близнюки матимуть надійну фінансову базу. Раки сумлінно працюватимуть і не відволікатимуться на всілякі дрібниці. Без Левів на роботі не справлятимуться, тож вони контролюватимуть процес і знайдуть вигідні контракти. Дівам не варто страждати через те, що їх недооцінюють: незабаром ви станете цінним співробітником і отримаєте підвищення. Терези намітять план дій і освоять нову прибуткову сферу діяльності. Скорпіони не дуже перевтомлюватимуться, але необхідні кошти все ж матимуть. Стрільці гратимуть за правилами і врятують становище на роботі. Козероги крутитимуться як білка в колесі й вийдуть таки з тупикової ситуації з користю для себе. Водоліям спокій і не снитиметься, зате вони придбають щось потрібне їм у господарстві. Несподівані витрати очікують на Риб.

ЗОРЯНИЙ. Січень — сприятливий період для кар’єрного зростання, відкриття власної справи. Важливі зустрічі заплануйте на 15, 24 січня. А 13, 17 січня краще не майте справ з великими сумами. В складних ситуаціях зберігайте спокій. Всі таємниці можуть відкритися. 13 січня — складний та обманний день. 3 січня — робіть те, що вам подобається. 4 січня — подолаєте всі перешкоди. 5 січня — спілкуйтеся з життєрадісними особами. 6 січня — вас підтримають рідні. 7 січня — хороший день для роботи з документами, налагодження зв’язків. 8 січня — уникайте спілкування з неприємними людьми. 9 січня не давайте жодних обіцянок; не відкривайте нікому своїх таємниць. 10, 12 січня — конфліктний період. 11 січня — не сприймайте все дуже серйозно. 14 січня — рухайтеся до мети планомірно. 15 січня — ваші досягнення помітять і оцінять. 16 січня — підходящий день для роботи з інформацією, перемовин. 17 січня — контролюйте емоції, не говоріть зайвого. 18 січня — досягнете більше, ніж сподівалися. 19 січня — домашні клопоти. 20 січня — виявляйте в усьому посилену обережність. 21 січня — не варто починати нові проекти, перемовини. 22 січня — проаналізуйте допущені помилки. 23 січня — плани можуть збутися, але не так, як хотілося. 24 січня — нічого не змінюйте. 25 січня — не перевтомлюйтеся. 26, 29, 30 січня — ставте перед собою нові цілі. 27 січня — не видавайте бажане за дійсне. 28 січня — прогрес у творчих справах. 31 січня — сміливі рішення допоможуть досягти успіху.

ЗДОРОВ’Я. Овни відчуватимуть себе дещо втомленими — слід вживати вітаміни. У Тельців може бути ускладнення, пов’язане із серцево-судинними недугами. Близнюки мають берегти нервову систему. Ракам необхідно більше рухатися, вживати продукти, багаті на магній. Леви переноситимуть хвороби на ногах, тому недуги можуть перерости в хронічні. У Дів життєвий тонус дещо знизиться — їм допоможуть відпочинок і вітаміни. Хронічну втому відчуватимуть Терези. Їхні сили відновить перебування на лоні природи. Розумове напруження може негативно позначитися на здоров’ї Скорпіонів. Стрільці, стережіться застуди. Не зловживати спиртним рекомендується Козерогам. Гормональні коливання змусять Водоліїв дотримуватися дієти. Рибам слід берегти хребет.

Несприятливі для здоров’я та «магнітні» дні в січні — 8, 9, 10, 11, 12, 13, 17, 19, 20, 23, 27.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки