Уперше український виробник добровільно відкликає партію своєї продукції з обігу. Як повідомляється на сайті Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, ПрАТ «Карлсберг Україна» прийняло рішення про відкликання з ринку партії напою «Квас Тарас Білий» у 1,5-літрових ПЕТ-пляшках за номером 27.08.2019 В1 та з терміном придатності до 25.12.2019. Про це компанія офіційно поінформувала Держпродспоживслужбу.

Виробник, спираючись на результати внутрішнього контролю, обгрунтовує своє рішення тим, що у зазначеній партії було виявлено вторинне бродіння в поодиноких пляшках. У результаті цього в напої може збільшуватися масова частка спирту та, відповідно, вміст діоксиду вуглецю, що може призвести до деформації та механічного пошкодження пляшки. У компанії зазначають, що квас відповідає показникам безпечності. Але, попри це, напій є нерекомендованим до вживання, оскільки має відхилення від початкових показників якості, затверджених виробником.

Для споживачів організована можливість повернення квасу із зазначеної партії напою з відповідною компенсацією через мережі магазинів (за умови наявності чека). Громадяни, які придбали квас вказаної партії і мають бажання повернути його виробнику, також мають можливість звернутися з цього питання на гарячу лінію 0-800-3000-80.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар26052020

— Вони сказали, що камуфляж мене повнить…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки